Aktif Yol Yardım

h2.jpg

Bir Honda sahibi olmak sadece ileri teknolojiye sahip bir araca sahip olmak değildir. Honda sahibi olmak Honda ailesinin bir parçası olmak demektir ve siz Kıbrıs'ın neresindeyseniz biz de sizin yanınızdayız.

Yolculuklarınızda başınıza gelebilecek her tür olumsuzluk için bizleri arayabileceğiniz Honda Aktif Acil Yol Yardım Çağrı Merkezi 0533 841 99 99  hattımızla bir aksilik durumunda bizlere ulaşabilirsiniz.

GARANTİ KAPSAMINDA BİR ARIZA SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA VERİLEN HİZMETLER:

Otomobilinizin belirlenen arızası garanti kapsamında ise 24 saat yol yardım hizmetlerini içeren Honda Aktif Acil Yol Yardım hizmeti, ücretsiz temin edilmektedir. Otomobilinize yerinde müdahale edilebiliyorsa, yol yardım hizmeti olay yerine gönderilir.

Otomobiliniz bulunduğu yerde onarılamıyorsa aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz :

1. Çekici Hizmeti

Otomobilinizin servise çekilmesi için çekici gönderilir ve en yakın servise çekilir.

2. Ulaşım Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz ve otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa, gitmek istediğiniz noktaya ve sonrasında otomobilinizi geri almak için yetkili servise kadar olan ulaşım organizasyonu ve ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır.

3. Konaklama Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz ve otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa ve bizden konaklama talep ediyorsanız, rezervasyondan başlayarak tüm konaklama organizasyonu ve masraflarınız Honda Kıbrıs tarafından karşılanmaktadır.

4. Kiralık Araç Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz tamiri 5 iş gününü geçen arızalarda kiralık otomobil talepleriniz karşılanır.

KAZA VEYA GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLARDA VERİLEN HİZMETLER:

İsterseniz çekici hizmeti isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimizden talep edin, tahmini bedelleri önceden bildirilip tarafınızdan onayı alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Honda Kıbrıs  tarafından verilmektedir.

TEST SÜRÜŞÜ TALEBİ

Hayalinizdeki Honda ile test sürüşü yaparak, benzersiz bir sürüş deneyimi​ni ortaya çıkarın...

Bize Ulaşın

Levent Motor Ltd.

Şht. Mustafa Ahmet Ruso Cad., No. 176, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa - KKTC

Satış Tel: (0392) 673 00 33

Servis Tel: (0392) 225 56 00

Email: honda-iletisim@levent.com

Bizi Takip edin

Facebook

Instagram